David J. Piccirillo

Board President

Current Term: 1/1/23 - 12/31/2025

Mr. Joseph Darminio Sr.

Board Vice-President

Current Term 2/3/2021 – 12/31/2024

Bill DiMatteo

Board Member

Current Term: 1/1/2023 - 12/31/2025

Frank Borelli

Board Member

Current Term: 1/1/2021 – 12/31/2023

Garry Lightfoot Jr.

Board Member

Current Term: 4/30/2012 – 12/31/2024

Cheryl Beck

Board Member

Current Term: 1/1/23 to 12/31/23

Ellen Gaglianone

Board Member

Current Term: 1/1/23 - 12/31/ 2026

Board Member

Current Term:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim.